מעוניינים לשדרג את המראה של מדרגות הגג על ידי בניית מעקה? החלטתם כי אתם מעוניינים להתקין מעקה במרפסת הבית למען בטחון הילדים? מחירון זה יאפשר לכם הצצה אל מחירי מעקות ברזל, אלומיניום וזכוכית ויעניק לכם טיפים עליהם אסור לכם לוותר.
 

דגשים בעת בחירת מעקות

החלטתם לקנות מעקה וכעת אתם עומדים מבולבלים מול המבחר העצום ואינכם מסוגלים לספק תשובות מדויקות למוכר אשר רוצה לדעת באיזה מעקה אתם מעוניינים? המומחים שלנו בתחום מעקות לבית ולמרפסות ישמחו להעניק לכם ייעוץ בדבר המעקה המתאים ביותר לצרכים של בני הבית ולדרישות שלכם. מה תוכלו לעשות עד שנחזור אליכם? להבין מה הם שני הדברים החשובים ביותר אשר צריכים להנחות את הבחירה שלכם במעקה המתאים:

 • בטיחות- הדבר הראשון והחשוב ביותר עליו יש לשים את הדעת הוא הבטיחות אותה המעקה יספק לכם. הדבר הראשון עליו כל אדם חושב הוא כיצד הוא יכול להבטיח שילדיו ובני משפחתו לא ימעדו או יאבדו את שיווי המשקל כאשר הם עולים במדרגות הגג או כאשר הם נשענים על סף המרפסת.
   
 • חומר גלם- איכות החומרים מהם יהיו בנויים המעקות תקבע במידה רבה את החוזק שלכם והיכולת שלהם לספק לכם את אותה הגנה בה אתם מעוניינים. כיום, ניתן לבחור אם להתקין במרפסת מעקות ברזל, מתכת, נירוסטה, עץ או מעקות העשויות מזכוכית. הבחירה תמיד צריכה להיות בהתאם למטרה בגינה אתם מעוניינים להתקין את המעקה והחלק בבית אליו תשייכו את המעקה. הבחירה במעקות למדרגות הפנימיות של הבית יהיה שונה ממעקה המיועד למנוע מהילדים ליפול מהמרפסת.
   
 • אסתטיקה- אין אדם אשר מעוניין במעקה אשר אינו מתאים לבית וכיום ניתן לבחור מעקות מתכת, ברזל וזכוכית בצורות, דקורציות וצבעים אשר ישתלבו בצורה הרמונית עם סגנון העיצוב של הבית והריהוט בו.

כמה המעקות יעלו לכם?

קיימים פרמטרים רבים המשפיעים על קביעת המחיר שיידרש מכם, כמו למשל גודל המעקה, אורך, איכות החומר, עיצוב המעקה, הציפוי שלו וכן תמיד יש לקחת בחשבון תידרש הוצאה נוספת עבור הובלתו והתקנתו. המחירים משתנים מיצרן ליצרן ובכל הצעת מחיר המוגשת לכם חייב להיות מצוין המחיר של המעקה פר מטר רבוע וכן יש לוודא כי מדובר במחיר הכולל כבר את המע"מ.

 • מעקות אלומיניום- אין זה מקרי כי מעקות אלומיניום נקראים מעקות בטיחות וזאת משום החוזק שלהם ויכולת העמידות. טווח המחירים של מעקות אלומיניום הוא 100 עד 600 ₪ פר מטר רבוע.
   
 • מעקות ברזל- כאן מדובר במעקות העשויות מהחומר החזק ביותר. טווח המחירים עומד על 400-500 ₪. מחיר מעקות ברזל בו תשולב זכוכית יכול להגיע ל- 3000 ₪ למ"ר. מעקות לבריכות שחיה יעלה לכם בין 700-1000 ₪ למ"ר.
   
 • מעקות זכוכית- הטרנד החדש בעולם המעקות הוא מעקה הזכוכית. המעקה הוא מעקה המשלב חומרים שונים, כמו למשל נירוסטה עם זכוכית, שילוב של זכוכית עם ברזל מעוצב, מעקה זכוכית הבנוי בתוך בטון ועוד. מעקות אלו משתייכות לסוג המעקות הדקורטיביות ולכן המחירים שלהם יהיו בהתאם. טווח המחירים של מעקות זכוכית הוא 800-1000 ₪ למטר רבוע, אך המחיר יכול להיות יקר יותר בהתאם לעיצוב בו אתם מעוניינים.
 
יודעים מה אתם רוצים ומעוניינים לקבל הצעת מחיר? מעוניינים שהמומחים שלנו בתחום מעקות ברזל, אלומיניום וזכוכית יתאימו לביתכם את המעקה הבטיחותי הטוב ביותר? השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.