מתלבטים במה לבחור? מעוניינים לדעת מהם ההבדלים בין מעקות אלומיניום, ברזל וזכוכית? ריכזנו עבורכם את כל ההבדלים, היתרונות והחסרונות בבמת ההייד פארק של המעקות.
 

מעקות ברזל ומתכת- למה דווקא אנחנו?

תקן- מעקה ברזל מחייב בבנייה על פי תקן 1142 של מכון התקנים הישראלי. תקן זה מחייב שהמעקה המונח בצורה מישורית יהיה בגובה של 105 סנטימטרים לפחות. כי מעקות ברזל המותקנות בגרם מדרגות יהיה בגובה של תשעים סנטימטרים לפחות וכי המרחק בין עמודי המעקה לא יעלה על עשרה סנטימטרים.

תחזוקה- זולה מאוד, שכן כל שתצטרכו לעשות הוא להקפיד על כך שמדי מספר שנים תזמינו איש מקצוע אשר יחדש את הצבע של הברזל.

עמידות ובלאי- הברזל עמיד בפני קרני השמש הלוהטות ולכן הוא יכול להחזיק מעמד לאורך עשרות שנים ללא הדאגה שמא הוא ידהה.

ניקיון- כאן הנושא בעייתי יותר מאשר מעקות זכוכית, שכן הניקיון צריך להיות יסודי מאוד ואם הזמנתם מעקה דקורטיבי תצטרכו לוודא כי אתם מצליחים לנקות את הפיתוחים של המעקה.

זמן אספקה- עד 14 ימי עסקים. אין שום מניעה לאספקה מהירה.

מעקות מתכת- לתשומת לבכם
  • מעקות מתכת משתלבות בצורה נפלאה עם קו עיצוב  מודרני בבית.
  • מעקות אלו משתלבות עם חומרים רבים ואידיאליות לבתים המעוצבים בסגנון כפרי
  • מעקות אלו משדרות מראה עדין, אלגנטי, נקי ומאוורר
  • ניתן לחדש מעקות אלו בעצמכם על ידי מברשת פלדה צביעה בשתי שכבות של צבע מיוחד למתכת.

מעקות זכוכית - למה דווקא אנחנו?

תקן- גם כאן בדומה אל מעקות ברזל התקן מחייב שהגובה של מעקות זכוכית המותקנות במורד גרם מדרגות יהיו בגובה של 90 סנטימטרים לפחות, כי מעקות המותקנים על מישור יהיה בגובה של מטר וחמישה לפחות וכי הזכוכית בה ישתמשו לבניית המעקות תהיה זכוכית רבודה.

תחזוקה- התחזוקה פשוטה יותר מאשר התחזוקה של מעקות ברזל או מתכת. כאן הניקיון יכול להיעשות על ידי מטלית וסבון או תכשירים מיוחדים המשמשים לניקוי זכוכית, כמו למשל תכשירי חלונות.

עמידות ובלאי- הזכוכית עמידה בפני מצבים של שחיקה ובדומה לברזל היא יכולה להחזיק מעמד שנים רבות.

בטיחות- הזכוכית בטוחה אך עדיין לא ניתן להשוות חומר זה לברזל.

זמן אספקה- כאן תצטרכו לקחת בחשבון כי ייקח זמן מרגע ההזמנה עד אותו רגע בו תגיע אליכם הזכוכית. בעקבות התקן המחייב כי מעקות זכוכית יהיו עשויות מזכוכית רבודה ובעקבות העובדה כי אין הרבה מפעלים בישראל שמייצרים זכוכית מסוג זה, זמן האספקה הוא ארוך.
 
מעוניינים שאנו נעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה? המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם ולענות על כל שאלה בתחום מעקות ברזל, מתכת וזכוכית. השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם. השירות ניתן ללא כל התחייבות או עלות.